Kontakt

J. Johnsen & Sønner AS

Moseidveien 1

4033 Stavanger

Kontor: 51 82 75 80 // jjs@jjs.no

 

Privatkunder og byggmestere

Lekker pipen din? Trenger du nye takrenner til huset ditt? Har du et innredningsspørsmål? Ønsker du å renovere heisen eller trenger en heisomramming? 

Vil du ha en befaring eller trenger råd og vink til renovering av huset ditt?

Følgende personer hjelper deg gjerne med alle dine spørsmål:

Alf Svendsen

Verksmester

975 66 862 // alf@jjs.no

Jone Surdal

Kontakt privatkunder og byggmestere

901 71 657 // jone@jjs.no

Bedriftskunder

 

Avdelingen har spesialisert seg på større oppdrag av tak og fasader, og leverer komplette løsninger. Ta gjerne kontakt i planleggingsfasen av prosjektet.

Alfred Randaberg

Kontakt Arkitekter og Entrepenører

934 16 854 // alfred@jjs.no

Jo Andre Johnsen

Prosjektleder

982 25 244 // joandre@jjs.no

Arkadiusz Klimek

Tegning, Prosjektering og Prosjektledelse

934 16 866 // arkadiusz@jjs.no

Administrasjonen

 

Følgende personer arbeider i administrasjonen og hjelper deg gjerne:

Jan Ove Johnsen

Blikk- og kobberslagermester

934 16 850 // janove@jjs.no

Hanne K. Mossige

Økonomisjef

415 97 400 // hanne@jjs.no

Fakturering

J. Johnsen & Sønner har nå gått fullt ut med å bruke elektronisk fakturering (EHF). Vi har tatt dette steget for å effektivisere fakturaprosessen både for våre kunder og leverandører. Ikke nok med at dette sparer oss for tid, men sparer også miljøet vårt!

Vi har flere måter å bli fakturert på. Det er helst foretrukket at du som leverandør sender elektronisk faktura til J. Johnsen & Sønner. For å lære mer om elektronisk faktura klikk HER. Det er viktig at faktura inneholder korrekte opplysninger, og at faktura til en hver til tilfredsstiller de gjeldende lover og forskrifter. Til høyre kan du se fakturaadressene. 

 

Elektronisk faktura
Følgende faktura skal sendes i standardformat EHF. Organisasjonsnummer: 913206339

E-post faktura
Hvis faktura skal sendes til oss via mail skal faktura sendes til: faktura@jjs.no

Papirfaktura
Hvis du ønsker å sende faktura via posten skal faktura sendes til adressen under:
J. Johnsen & Sønner AS
Moseidveien 1
4033 Stavanger 

Vi er tilknyttet håndverkerklagenemnda

Hvis du ønsker å klage over en vare eller tjeneste kjøpt hos oss, kan du inngi en klage til:

Håndverkerklagenemnda
Postboks 5480 Majorstuen
0305 Oslo 


Alternativt:

Forbrukerrådet
Postboks 463 Sentrum

0105 Oslo

 

Når du sender klagen til nemnda skal du informere om vår

e-postadresse jjs@jjs.no

 
 

Andrzej Koziel

Prosjekterings leder

925 62 126 // andrzej@jjs.no

J. Johnsen & Sønner AS

Moseidveien 1

4033 Stavanger

51 82 75 80

jjs@jjs.no

Følg oss på facebook

© 2018 Johnsen & Sønner AS